Które łady i logo powinny zawierać kosmetyki naturalne.

Normalne i organiczne produkty kosmetyczne są coraz większe również systematyczny się bardziej wygodne w procesie ostatnich kilku lat. Jednak czasy "organiczne" oraz "naturalne" mogą żyć mieszające.

Własne oraz organiczne produkty kosmetyczne są coraz powszechniejsze także siedziały się bardziej przystępne w rytmu ostatnich kilku lat. Jednak czasy "organiczne" i "czyste" potrafią żyć zaskakujące. Są powszechnie brane wymiennie, pomimo iż ich porządki i opakowanie mogą mylić konsumentów z importem towarów, których wyglądają.

Produkt przypisuje się za "normalny", gdy zawiera składniki pozyskane są z dusze, oraz nie syntetyzowane. Syntetyczne substancje chemiczne są powodowane w laboratorium oraz nie zamieszkują w przyrodzie, natomiast można składać syntetyczne wersje naturalnych składników (takich jak witamina E.) Naturalne produkty na zespół nie zawierają elementów, takich jak petrochemikalia, parabeny, lauryl sodowy i laureth , ftalany, barwniki syntetyczne.


Głównym wyróżnieniem prawdziwych i organicznych wyrobów kosmetycznych Profesjonalne kobiece sesje fotograficzne. , że elementy organiczne muszą pokonać bardziej rygorystyczne normy pod względem czystości. Żeby być organicznym, musi stać uzyskany składnik bez wykorzystania syntetycznych pestycydów a nie pewno owo istnieć genetycznie zmodyfikowany organizm (GMO).

Naklejki na organicznych i wiarygodnych kosmetykach potrafią żyć wyraźnie niebezpieczne. W Stopniach Zjednoczonych niewielka jest regulacja produktów reklamowych opatrzonych etykietą "naturalny". Podkreśla to, że artykuł o prostej zawartości procentowej składników naturalnych można nadal reklamować jako "naturalny". Aby polecać jako ekologiczne, marka musi uważać certyfikowany produkt przez agencję USDA. Pieczątka USDA oznacza, że ​​skutek stanowi w 95% czy dużo organiczny. Materiały o 70% bądź większym magazynie organicznym można oznakować etykietą „Wykonany z organicznych składników”. Charakteryzuje to, że produkty ze modułami organicznymi mogą potencjalnie obejmować i szkodliwe elementy syntetyczne. Przeszkodą w współczesnej wypowiedzi są niezależne organizacje certyfikujące, takie jak Ecocert i NSF, które robią swoje standardy, jakich marki muszą wykonywać.

Naturalne kosmetyki, gdy je stwierdzić. "weganin" i "nieszkodliwe" nie są powiązane ani nie są synonimem "prosty" czy "organiczny", choć często się pokrywają. Wegan jest tytułem przyjmowanym do opisywania kosmetyków niezależnych od artykułów zwierzęcych. Naturalne kosmetyki, jak je poznać. kosmetyków wegańskich są również bezkarne, a możliwe jest, że wynik wegański że odkładać się z sztucznych środków konserwujących, takich jak metyl i propyloparaben, a zatem nie stanowi "skromny". Produkty ekologiczne doceniaj te, jakie nie były studiowane na stworzeniach – niekoniecznie są wegańskie, organiczne lub otwarte. Dużo różnorodnych apteki również wielkiej wartości firm kosmetycznych są wolne od nieszkodliwości, a ich artykuły zazwyczaj prezentują się zwykle z syntetycznych składników.

Organiczny fakt jest z definicji otwartym i wegańskim produktem kosmetycznym, który nie jest niekorzystny. Poza tym artykuły mogą być oznaczone jak oryginalne, wegańskie lub nieszkodliwe bez przymusu jakości innych.

Najważniejsze zasady? Podczas zakupów lekkich oraz środowiskowych towarów kosmetycznych nie przyciągaj opinię na reklamy. Pamiętaj, że opakowanie rezultatu i informacje potrafią być przedstawione celowo, aby dostarczać w błąd, aby klient myślał, że bierze rzecz, czym nie jest. Zbadaj bezpieczeństwo składników kosmetycznych, badaj firmy, którymi się bawisz i przeczytaj listę elementów przed zakupem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *